خانه ایده‌آل” فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و در تامین لوازم خانگی شیک، بادوام و متمایز به بانوان ایرانی خدمت‌رسانی می‌کند. از دیرباز تلاش کرده‌ایم خدمات خود را به روش‌های مختلف به مخاطبین ارائه نماییم و تاسیس فروشگاه آنلاین “خانه ایده‌آل” نیز در راستای همین سیاست بوده است.

در کنار فروش آنلاین محصولات، “خانه ایده‌آل” اقدام به تولید محتوای مفید، آموزشی، جذاب و سرگرم‌کننده در حوزه‌ی خانه‌داری و چیدمان منزل در سایت و صفحات اجتماعی خود می‌کند تا بیش از پیش همراه مخاطبان خود باشد.

اما فروشگاه اصلی “خانه ایده‌آل” در قلب بازار بلورفروشان شوش واقع شده‌ست و از آن‌جا تمامی محوصلات به نقاط مختلف ایران و به نمایندگان و خریداران ارسال می‌شود.
به‌صورت کلی، محصولات “خانه ایده‌آل” در دسته‌ی ظروف نگهدارنده و اکسسوری‌ آشپزخانه قرار می‌گیرد و در حال حاضر نماینده‌ی انحصاری فروش ظروف زیبای پلاتاست تا نیاز بانوان خوش‌سلیقه و سخت‌پسند را در آشپزخانه برطرف ‌کند. طراحی منحصر به‌فرد و زیبای ظروف پلاتا این افتخار را نصیب “خانه ایده‌آل” کرده است که باعث ارتقا سطح زیبایی و جذابیت آشپزخانه‌های ایرانی شود. این محصولات شامل ست‌های ظروف نگهدارنده؛ از جمله پاسماوری، ظروف حبوبات، نگهدارنده‌ی قند و شکر، پایه‌ی کیک، ظروف کره و پنیر، سطل زباله و .. می‌باشد. کیفیت مثال‌زدنی و طراحی خاص این ظروف باعث شده تا این برند اسپانیایی جای خود را در دل آشپزخانه‌های ایرانی پیدا کند.